بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

مجموعه ورزشی تجارت جهانی فردوسی ویژه بانوان افتتاح شد...

شایان ذکر است افتتاحیه این مجموعه با حضور جناب آقای ابوالفضل کلائی ریاست محترم مرکز تجارت جهانی  فردوسی برگزار گردید. طی سخنرایی ایشان و آرزومندی سلامت جامعه بشری از جانب این مدیر مدبر، استقبال چشمگیری از سمت و سوی عزیزان حاضر در مراسم افتتاحیه بعمل آمد. 

 

تجارت جهانی فردوسی

 

این مجموعه با رعایت پروتکل های بهداشتی همه روزه به جز روزهایتعطیل از ساعت 6 صبح الی 10 شب پذیرای حضور گرم شما عزیزان میباشد.

با ما همراه باشید...

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد