بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

به مناسبت تشکر و تجلیل از جناب آقای ابوالفضل کلائی، موسس و مدیر مدبر مرکز تجارت جهانی فردوسی مراسمی در سالن الغدیر واقع در شهر دامغان برگزار گردید. در این مراسم بزرگداشت که در روز چهارشنبه مورخ 29 مرداد 1399 با حضور جمع کثیری از بزرگان بر پا شد از حاج آقا کلائی به عنوان خیری نام آشنا و یکی از فعالان امور خیریه شهر دامغان و... یاد شد. شایان به ذکر است تاسیس سالن همایش الغدیر نیز یکی از فعالیت های ایشان در امور خیریه میباشد.

 

در ادامه ویدئوی کوتاهی میبینیم از برگزاری این مراسم...

 

 

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد