بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

دومين شعبه از صرافي توسعه صادرات در مركز تجارت جهاني فردوسي كه اولين مركز تبادلات مالي، بورس مبادلات ارزي و ريالي كشور است، آغاز به كار كرد.

شعبه فردوسی صرافی توسعه صادرات افتتاح شدپول‌نیوز- شعبه فردوسی صرافی توسعه صادرات در مرکز تجارت جهانی فردوسی روز چهارشنبه همزمان با روز ملی صادرات با حضور دکتر صالح آبادی گشایش یافت.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دومين شعبه از صرافي توسعه صادرات در مركز تجارت جهاني فردوسي كه اولين مركز تبادلات مالي، بورس مبادلات ارزي و ريالي كشور است، آغاز به كار كرد.

براساس اين گزارش، مديرعامل بانك توسعه صادرات با حضور در اين مركز كه در ضلع جنوب شرقي ميدان فردوسي واقع شده است، از نزديك با نحوه فعاليت و آغاز به كار اين شعبه ممتاز آشنا شد.

در اين مراسم كه با حضور جمعي از فعالان صنعت صرافي، مديران و دست اندر كاران مركز تجارت جهاني فردوسي برگزار گرديد، آقاي دكترسيدمحمد احمدي مديرعامل صرافي توسعه صادرات حضور اين صرافي را بعنوان اولين صرافي بانكي كشور كه در بيش از يك دهه فعاليت خود نقش بسزايي در امر مبادلات ارزي و ارائه خدمات به صادر كنندگان و بازرگانان داشته است، در بازار اصلي داد وستد ارزي كشور امري ضروري دانست كه با افتتاح اين شعبه محقق گرديده است.

وي همچنين از افتتاح شعبه ديگر شركت صرافي توسعه صادرات در آينده نزديك خبر داد. اين شعبه در هتل اكسيس فرودگاه بين المللي امام (ره) واقع است.

در پايان مدير عامل صرافي توسعه صادرات ضمن تقدير و تشكر از حضور مدعوين در آيين افتتاح اين شعبه، از مساعدت و همكاري مديران و كاركنان بانك توسعه صادرات ايران بويژه آقاي دكتر صالح آبادي تقدير و تشكر كرد.

لازم به ذكر است، شركت صرافي توسعه صادرات در چارچوب دستورالعمل اجرایی تاسیس، فعالیت و نظارت بر صرافی ها مورخ بیست و هشتم مرداد سال 1393 ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با تطبیق شرایط خود با دستورالعملهای بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران موفق به تمدید مجوز فعالیت خود در مردادماه سال جاري شده است.

 در حال حاضر شرکت صرافی توسعه صادرات در رديف شرکت‌های صرافی مجری سیاستهای ارزی بانک مرکزی قرار دارد.شعبه مركزي این شرکت در خيابان سيزدهم خالد اسلامبولي است  و در امر خرید و فروش انواع ارزهای خارجی اعم از نقدی و حواله و مسکوکات طلا فعالیت می‌كند.

 

منبع : پول نیوز

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد