بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

به گزارش روابط عمومی مرکز تجارت جهانی  فردوسی روز شنبه مورخ 05/07/1399 جناب آقای دکتر جانفشان باتفاق سرکار خانم حیدری معاون صنایع دستی ایران ضمن حضور گرم در سرای هنر فردوسی به بازدید ازغرفه ها و ئگفتگو با هنرمندان این مجموعه پرداختند.

شایان ذکر است که در حاشیه این بازدید سرکار خانم مهندس کلائی مدیریت مجموعه تجارت جهانی فردوسی و جناب آقای حسین بختیاری مدیرعامل مجمع ملی هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی کشور نیز حضور بعمل آوردند. همچنین در این گردهمایی مسائل، مشکلات و مطالبات هنرمندان و هنرهای سنتی مطرح شد و مقرر گردید خواسته های ایشان مورد پیگیری مسئولین قرار گیرد.

همچنین به دستور جناب آقای دکتر جانفشان تشکیل کمیته پیگیری و اتاق فکر برای هم اندیشی هنرمندان این مجموعه به چرخه عمل پیوست.

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد