بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 ‎اولین نمایشگاه عکس بین‌المللی "زندگی در اکو" در سرای هنری مرکز تجارت جهانی فردوسی تهران افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، ‎محمد محمودی (سخنگوی موسسه فرهنگی اکو) با اشاره به برگزاری ‎اولین نمایشگاه عکس زندگی در اکو، افزود: این نمایشگاه سه روزه با حضور محمد مهدی مظاهری (رئیس موسسه فرهنگی اکو)، جمعی از دیپلمات های خارجی مقیم تهران، رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر تهران به همراه چهره‌های فرهنگی، هنری و دانشگاهی کشور افتتاح خواهد شد.

‎وی در ادامه گفت: در نمایشگاه زندگی در اکو ده‌ها عکس منتخب از عکاسان داخلی و خارجی از زندگی مردم کشورهای جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، قرقیزستان، قزاقستان، آذربایجان، ازبکستان و ترکیه با هدف ترویج  اشتراکات فرهنگی این حوزه تمدنی کهن به نمایش گذاشته خواهد شد.

‎محمودی در خاتمه تاکید کرد: در حاشیه این نمایشگاه، اولین گالری مشترک ده کشور عضو پیمان اکو نیز با عنوان "اکو آرت" به همت مؤسسه فرهنگی اکو در سرای هنر مجتمع تجارت جهانی فردوسی آغاز بکار خواهد کرد که در آینده نزدیک شعب دیگر آن در پایتخت کشورهای عضو اکو مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.‎

اولین نمایشگاه عکس بین‌المللی "زندگی در اکو" به همت مؤسسه فرهنگی اکو شامگاه روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۸ با هدف نمایش اشتراکات فرهنگی ملتهای منطقه در سرای هنری مرکز تجارت جهانی فردوسی تهران افتتاح می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد