تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

مرکز تجارت جهانی فردوسی پروژه ای است نامدار در شهر تهران. این مرکز با داشتن 85 واحد اداری واقع در در دو طبقه (طبقه 5 و6) تحولی عظیم در معاملات تجاری و خرید و فروش بوجود آورده است. مجموعه واحدهای اداری مرکز تجارت جهانی فردوسی در فضایی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع مکانی مناسب است برای امور بازرگانی و حضور تجار کشور.

شایان ذکر است مرکز تجارت جهانی فردوسی توسط شرکت ساختمانی ارتفاع گستران ساختمان که در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشور می باشد ساخته شده است. طراحی این پروژه به گونه ای در نظر گرفته شده است که امکان تردد و دسترسی آسان به این واحدها را میسر ساخته است.

موقعیت مکانی: مرکز تجارت جهانی فردوسی - طبقه های پنجم و ششم

مشاهده تصاویری از طراحی داخلی این واحدها...

  • edaari-4.jpg
  • edaari-6.jpg
  • edaari-3.jpg
  • edaari-1.jpg
  • edaari-2.jpg

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد