بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

واحد فروش مرکز تجارت جهانی فردوسی واقع در طبقه همکف پلاک 72 با تیمی مجرب و کارشناسانی خوشرو با روابط عمومی بالا در نظر دارد با ارائه اطلاعات صحیح و دقیق شما را صاحب ملک تجاری و اداری نماید تا کسب و کاری پر رونق را راه اندازی نموده و در نتیجه شما با آرامش می توانید معامله ای شیرین و کسبی پر رونق داشته باشید.


شعار ما:    "با ما جهانی شوید"

موقعیت مکانی: مرکز تجارت جهانی فردوسی – طبقه همکف – پلاک 72
شماره تماس: 61908

 

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد