بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

امروزه صرافی ها مهم ترین و پر استفاده ترین مرکز مبادلات ارزی در کشور می باشند. به طوری که تقریبا می توان گفت در صرافی ها هر گونه فعالیتی که در دنیای ارز وجود دارد را می توان انجام داد. به همین منظور و با توجه به جهانی بودن فعالیت های ارزی، یک طبقه از مرکز تجارت جهانی فردوسی برای صرافی ها  و جهت فعایت های تجاری و بعنوان مرکز خرید سکه در نظر گرفته شده است.  به طوری که در این مرکز به راحتی و با امنیت خاطر  می توان به خرید ارز از صرافی پرداخت و در کل تمام خدمات ارزی خود را انجام دهید. هم اکنون شرکت های صرافی و مراکز خرید و فروش سکه نظیر: شرکت صرافی توسعه صادرات، صرافی سپهر  صادرات، شرکت صرافی رفاه و بسیار صرافی های دیگر در این مرکز فعال می باشند.

 

تجارت جهانی فردوسی

شایان ذکر است که با توجه به حساس بودن این نوع از تجارت و به منظور ایجاد امنیت معاملاتی برای فروشندگان و خریدارانی که مرکز تجارت جهانی فردوسی را برای فعالیت ها و مبادلات ارزی خود انتخاب می نمایند. پلیس امنیت به صورت مستمر در ورودی این مرکز مستقر می باشد که این خود وجه تمایز فعالیت صرافی های فعال در این مرکز می باشد.

  

گالری تصاویر صرافی ها و مراکز مبادلات ارز مرکز تجارت جهانی فردوسی...

  • sarafi-4.jpg
  • sarafi-6.jpg
  • sarafi-1.jpg
  • sarafi-3.jpg
  • sarafi-5.jpg
  • sarafi-10.jpg
  • sarafi-9.jpg
  • sarafi-8.jpg
  • sarafi-2.jpg
 

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد