بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

 وبسایت گروه طراحان تجارت جهانی فردوسی :   WTCD.ir

 
گروه معماری تجارت جهانی فردوسی با مدیریت سرکار خانم مهندس آزیتا کلائی فعالیت خود را در بخش معماری و طراحی دکوراسیون داخلی بر بخش خصوصی به طور گسترده از سالیان پیش متمرکز کرده است. حاصل این فعالیت ها در طی این مدت زمان پروژه هایی بسیار موفق در بهترین مناطق شمالی تهران و اجرای فاز یک و دو طراحی و اجرای پروژه مرکز تجارت جهانی فردوسی میباشد. پروژه هایی که هر یک نه تنها جلوه ای خاص از هنر معماری را به نمایش گذارده بلکه در زمینه اقتصادی نیز با موفقیتی چشمگیر همراه بوده است. تمرکز فعالیت های این مجموعه در بخش خصوصی حساسیت ویژه ای در اجرا و راهبرد هر یک از این طرح ها را موجب می شود. که این حساسیت همواره از طریق تلفیقی از تخصص، تجربه، توان مدیریتی و... مرتفع گشته و همین عوامل فاکتور اصلی موفقیت این مجموعه در نیل به اهداف خویش طی سالیان گذشته بوده است.
شرکت طراحان تجارت جهانی فردوسی با تجربه بسیار در زمینه ارائه خدمات دکوراسیون داخلی، طراحی متریال، اجرای نما، فضاهای مسکونی، تجاری و اداری لاکچری از جمله میزهای مدیریتی، کارمندی و کارشناسی، کنفرانس، کانتر و پارتیشن های دوجداره و تک جداره و پوشش های دکوراتیو داخلی توانسته است خود را به عنوان یکی از مدعیان این صنعت مطرح سازد.

 

موقعیت مکانی:  مرکز تجارت جهانی فردوسی – طبقه همکف – واحد 72
شماره تماس :61908

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد