بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

سالاد از جمله پیش غذاهای خوشمزه است که انواع مختلفی هم دارد و همانطور که همه ما میدانیم یک پای ثابت میز غذای ایرانی ها است. از آنجائی که سالاد و سبزیجات از جمله مواد غذایی رژیم های غذایی سالم و کم کالری نیز محسوب می شوند تقریبا عموم مردم جزء طرفداران آن محسوب میشوند، سالاد بارهای فراوانی در سطح شهر فعال بوده و نسبت به ارائه انواع منوهای سالاد می پردازند.

از جمله یکی از معروف ترین این سالاد بارها، سالاد مزه شعبه فردوسی است. سالاد مزه در طبقه چهارم (فودکورت مرکز تجارت جهانی فردوسی) واقع شده است که با داشتن منوی متنوعی از سالادهای ایرانی و فرنگی همراه با اصالت طبخ از محبوبیت ویژه ای در میان اهالی این منطقه برخوردار شده است.

 

برای اطلاع از منوی سالاد مزه با شماره زیر در تماس باشید.

 

آدرس: ضلع جنوب شرقی میدان فردوسی - مرکز تجارت جهانی  فردوسی - طبقه چهارم

تلفن تماس : 02161908

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد