تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

احتمالا برای خرید هر نوع لباس و پوشاکی، مرکز خرید خاصی را در نظر دارید. ولی با افزایش تنوع زیادی که این روز‌ها شاهد آن هستیم، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای پیدا کردن پوشاک خاص و برندهای معتبر با قیمت مناسب، به مراکزی که بورس آن هستند مراجعه کنید. در این میان مرکز تجارت جهانی فردوسی نیز گامی اثربخش در راستای فراهم آوردن مرکزی برای فروش پوشاک زنانه و مردانه در برندهای خاص فراهم آورده است.

در این مرکز تنوع فراوانی از البسه و لباس های خاص و شیک پسند را مشاهده خواهید کرد، به همین منظور بازدید از مرکز پوشاک تجارت جهانی فردوسی را به شما خاص پسندان پیشنهاد می کنیم. مطمئن باشید که در این مجموعه هم تنوع بالایی از پوشاک را مشاهده با قیمت بسیار مناسبی خرید خواهید کرد. امیدواریم که با این پیشنهاد بتوانید خرید مقرون به صرفه و موفقی داشته باشید.

در ادامه با ما همراه باشید برای مشاهده تصاویر و ویدئوی مرکز پوشاک تجارت جهانی فردوسی...

  • markaz-pushak-12.jpg
  • markaz-pushak-6.jpg
  • markaz-pushak-13.jpg
  • markaz-pushak-2.jpg
  • markaz-pushak-7.jpg
  • markaz-pushak-5.jpg
  • markaz-pushak-11.jpg
  • markaz-pushak-4.jpg
 

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد