بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

موسسه حقوقی مرکز تجارت جهانی فردوسی یکی از موسسات حقوقی است که به دلیل بهره گیری از بهترین وکلا و مشاوران حقوقی در زمینه و تخصص های مختلف و همچنین پیگیری و پشتیبانی حرفه ای پرونده‌های ارجاع شده نامی زبانزد در میان افراد جامعه به خود اختصاص داده است.

از  آنجائی که استفاده از تمامی خدمات حقوقی در این موسسه صرفا از طریق ارتباط مستقیم و حضوری با وکلای پایه یک دادگستری می باشد، به همین دلیل  قطعا پرونده شما با کمال دقت بررسی شده و سپس کوتاه ترین مسیر برای موفقیت آن در نظر گرفته خواد شد.

موسسه حقوقی تجارت جهانی فردوسی یکی از نادر موسساتی است که پرونده‌های حقوقی بسیاری در زمینه های مختلف به آن ارجاع داده می شود و وکلای فعال در این موسسه نیز، نسبت به سایر وکلا و مشاوران حقوقی از تجربه متمایزی برخوردارند. بنابراین، بهترین گزینه برایر شما ارجاع پرونده خود به موسسه حقوقی این مرکز می باشد.


موقعیت مکانی: مرکز تجارت جهانی فردوسی - طبقه ششم - واحد 15

بازدید تصویری از فضای اداری این موسسه...

  • vahede-hoghughi-1.jpg
  • vahede-hoghughi-2.jpg

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد