بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

 

امروزه مرکز تجارت جهانی فردوسی در تهران به عنوان یکی از بزرگترین مراکز در سطح شهر شناخته شده است.  از این رو این مرکز انتخاب اول عموم مردم بعنوان مرکز تجارت و رفاه می باشد. گستره فعالیت واحدهای صنفی و محیط گیرای این مجموعه شرایطی را فراهم آورده است که این مرکز محلی پر رفت و آمد بوده و حتی بسیاری از بازدیدکنندگان غرفه و فروشگاه ها ساعاتی چند را در فضای به یادماندنی آن می گذرانند. حال در میان حضور جمع کثیر مراجعین و بازدیدکنندگان، وجود مجموعه ای از رستوران ها و فودکورت در طبقه ی چهارم این مرکز غذا خوردن را به یک تجربه به یاد ماندنی برای افراد رقم زده است. تنوع برندهای معتبری از فست فود و رستوران در فودکورت مرکز تجارت جهانی فردوسی به گونه ای می باشد که نیاز تمامی مشتریان با هر نوع سلیقه ای را بر طرف نموده و آرامشی بی نظیر در زمان استراحت را برای آن ها به ارمغان می آورد. در واقع فودکورت مرکز تجارت جهانی فردوسی یکی از بهترین و بزرگترین فودکورت های تهران است که شامل چندین رستوران و فست فود معتبر و شناخته شده می باشد که در آن انواع غذا های مختلف با بهترین کیفیت و تضمین سلامت پخت، به عموم متقاضیان سرو می شود.

شایان ذکر است که مشتریان عزیز این مرکز می توانند هنگام صرف غذا از تماشای چشم انداز زیبای محیط نیز نهایت لذت را برده و لحظات آرامی را برای ساعاتی چند تجربه نمایند.

موقعیت مکانی: مرکز تجارت جهانی فردوسی – طبقه چهارم

 

تصاویری چند از فضای فودکورت تجارت جهانی فردوسی...

  • food-court-6.jpg
  • food-court-3.jpg
  • food-court-9.jpg
  • food-court-8.jpg
  • food-court-2.jpg
  • food-court-18.jpg
  • food-court-7.jpg
  • food-court-5.jpg
  • food-court-4.jpg

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد