بارگذاری...

تجارت جهانی فردوسی

تجارت جهانی فردوسی

اولین نمایشگاه بین المللی عکس زندگی در اکو و اولین گالری مشترک هنری ده کشور عضو شامگاه روز سه شنبه 25 تیرماه 1398 برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو این نمایشگاه با حضور جناب آقای مهندس هاشمی رئیس شورای شهر تهران، دکتر احمد مسجد جامعی، دکتر دستمالچی سفیر سابق ایران در لبنان، رایزن فرهنگی سفارت های پاکستان و تاجیکستان و جمع کثیری از هنرمندان داخلی و خارجی در مجتمع تجارت جهانی فردوسی افتتاح شد که از سوی شبکه آی فیلم 2، شبکه خبر، رادیو فرهنگ، و خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مورد پوشش صدا و تصویر قرار گرفت.

 

منبع: موسسه فرهنگی اگو

500 کاراکتر باقیمانده است


اشتراک گذاری:
    

تجارت جهانی فردوسی

مرکز تجارت جهانی فردوسی 

 

آدرس: تهران - خیابان فردوسی نرسیده به میدان فردوسی

تلفن تماس : 61908

پست الکترونیک :  

ساعات کاری : 10 صبح الی 23

شرکت ارتفاع گستران در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی و عضو ارشد انجمن انبوه سازان کشوری می باشد. این شرکت در تولید انبوه مسکن در قالب شهرک های مسکونی، ویلایی بلندمرتبه سازی و احداث مجتمع های تجاری و اداری از تجارب ارزشمندی برخوردار است. در جهت اهداف مهم این شرکت احداث بنایی کم نظیر و به یادماندنی با برند مرکز تجارت جهانی فردوسی، به عنوان اولین مرکز تجاری و اداری بین المللی، کلاسیک و فاخر در موقعیت دیپلماتیک و تاریخی میدان فردوسی تهران است. حسن شهرت این مرکز قطعا سبب هم افزایی و رونق هر چه بیشتر این منطقه به عنوان مرکز تجارت و گردشگری در جهت تحولاتی بنیادی و نوین در زمینه ی ایجاد اصناف مختلف تقدیم می گردد.

 

تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی   تجارت جهانی فردوسی

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به تجارت جهانی فردوسی می باشد.

اتصال اینترنت وجود ندارد